skip to Main Content

Tackarka do kartonów - Tackarka automatyczna

Formierka kartonów, formierka pudełek, formierka tac MIBOX
Barquetteuse carton MIBOX

Tackarka do kartonów - Tackarka automatyczna

Tackarka do kartonów MIBOX

MIBOX sprzedaje maszyny w większości krajów europejskich i jest francuską firmą z siedzibą w Bretanii. Nasza działalność to: projektowanie i produkcja maszyn do formowania i sklejania kartonów. Automatyczna tackarka MIBOX umieszczana jest zazwyczaj na końcu linii produkcyjnej.

Nasz asortyment maszyn do formowania kartonów jest kulminacją ponad 25 lat pracy w sektorze maszyn wyspecjalizowanych, a w szczególności składarko-sklejarek i tackarek do formowania kartonów.

Tackarka do kartonów MIBOX charakteryzuje się rozwiązaniami technicznymi , które gwarantują niezawodność i efektywność dla linii konfekcjonowania/pakowania, sprawdź nasz asortyment tackarek do kartonów MIBOX.

Formowanie kartonów jest ważnym procesem w pakowaniu przemysłowym. Automatyczna tackarka MIBOX jest bardzo wszechstronna, łatwo dostosowuje się ją do zmian w produkcji; szczególnie dobrze nadaje się do pracy z dużą prędkością. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby powiedzieć nam o swoim projekcie: formularz do kontaktu.

Składarko-sklejarki MIBOX są niezawodne i wydajne

Zalety tackarki MIBOX: bardzo ekonomiczna, niski koszt eksploatacji, elastyczność, niezawodność i wysoka wydajność.

Tackarka do kartonów MIBOX jest najbardziej niezawodną maszyną do formowania kartonów na rynku. Zaprojektowaliśmy nasze automatyczne tackarki tak, aby były trwałe i wydajne, oraz aby miały niewielkie przestoje i niski koszt eksploatacji.

Zalety MIBOX: bardzo ekonomiczne, niski koszt eksploatacji (brak umowy serwisowej, niewiele części zużywających się), elastyczność, niezawodność i wysoka wydajność.

Sztaplarka kartonów MIBOX S30 może być połączona z jedną z składarko-sklejarek do kartonów MIBOX w celu zapewnienia spójnego zestawu technologicznego. Sztaplarka MIBOX S30 służy do układania pudełek tekturowych lub tacek tekturowych w stosy.

Tackarka do kartonów MIBOX formuje pudełka z płaskich wykrojników tekturowych. Wykrojniki podawane są z magazynu wykrojników, gdzie wykrojniki wkładane są ręcznie pionowo lub poziomo. Automatyczna składarko-sklejarka formuje opakowania z narożnikami, wzmocnieniami, półkami, tacki, opakowania stożkowe ale także pudełka Ready For Sale ( RFS) lub Display (POS). Kliknij, aby zapoznać się z przykładami możliwości formatowania kartonów.

Tackarki do kartonów MIBOX

Tackarka do kartonów B30B30H

Tackarka do kartonów T30T30H

Tackarka do kartonów B20B20H

Przykłady pudełek kartonowych wyprodukowanych za pomocą składarko-sklejarki MIBOX

Kliknij na pudełko kartonowe, aby wyświetlić galerię w trybie lightBox.

Pudełko kartonowe z wzmocnionymi narożnikami wykonane składarko-sklejarką MIBOX D20
Pudełko z półkami górnymi wykonane składarko-sklejarką MIBOX
Niestandardowe pudełko tekturowe wykonane składarko-sklejarką MIBOX
Pudełko kartonowe zamknięte wykonane składarko-sklejarką MIBOX
Pudełko typu display wykonane składarko-sklejarką MIBOX
Pudełko kartonowe z mikro- narożnikami typu display wykonane składarko-sklejarką MIBOX
Pudełko z narożnikami wykonane składarko-sklejarką MIBOX
Back To Top