skip to Main Content

Sztaplarka kartonów - automatyczna układarka

Składarko-sklejarka Mibox
Empileur de cartons - Empileur automatique MIBOX

Sztaplarka kartonów - automatyczna układarka

Sztaplarka uformowanych kartonów MIBOX

Sztaplarka kartonów MIBOX uzupełnia gamę maszyn do kartonów MIBOX. W połączeniu z formierką do kartonów lub tackarką, umożliwia produkowanie i składowanie pudełek kartonowych bezpośrednio po ich wyjściu z maszyny formującej.

MIBOX, jesteśmy francuską firmą, jesteśmy obecni w większości krajów europejskich, a nasza główna siedziba znajduje się w Bretanii.

Nasza działalność :jesteśmy projektantem i producentem maszyn do formowania kartonów z ponad 25-letnim doświadczeniem w produkcji przemysłowej. Specjalizujemy się w produkcji składarko-sklejarek do kartonów. Sztaplarka kartonów MIBOX, czasami nazywana układarką kartonów, została zaprojektowana tak, aby współpracować ze wszystkimi modelami składarko-sklejarek z naszej gamy maszyn formujących kartony i tace.

Sztaplarka MIBOX została zaprojektowana tak, aby tworzyć zintegrowany zespół produkcyjny z e składarko-sklejarkami MIBOX: patrz asortyment składarek tackarek do kartonów MIBOX.

Sztaplarka MIBOX jest bardzo wszechstronna, łatwo dostosowuje się do zmian w produkcji; szczególnie dobrze nadaje się do pracy z dużą prędkością. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby powiedzieć nam o swoim projekcie: formularz do kontaktu.

Składrko-sklejarka kartonów MIBOX

Zalety sztaplarki do kartonów MIBOX: duża prędkość, niewielkie rozmiary, niezawodność i wysoka wydajność.

Sztaplarka kartonów MIBOX S30 może być połączona z jedną z maszyn do składania pudełek i tac kartonowych MIBOX, które można znaleźć na stronie „Gama maszyn do kartonów” naszej witryny.
Sztaplarka MIBOX S30 służy do układania pudełek tekturowych lub tacek tekturowych w stosy na wyjsciu ze składarko-sklejarki, z mozliwością regulacji wysokości sztapla.

Zalety MIBOX: bardzo ekonomiczna, niski koszt eksploatacji (gdyż nie wymaga zbyt wiele zabiegów konserwacyjnych), elastyczność, niezawodność i wysoka wydajność.

Sztaplarka MIBOX umożliwia formowanie sztapli z opakowań wszelkiego rodzaju, jak pudełka kartonowe lub tac układanych jedna na drugą, formowanych na maszynie MIBOX; niezależnie od tego, czy są to pudełka z narożnikami klejonymi, czy pudełka z pólkami, również tace z obrzeżami, pudełka z półkami dwuściennymi, kartonowe pudełka stożkowe, opakowania typu display czy opakowania Ready for Sale (RFS) lub displaye (POS). Kliknij łącze, aby zapoznać się z przykładami kartonów uformowanych za pomocą maszyn do formowania pudełek i tacek MIBOX.

Sztaplarka: jakość MIBOX!

Poznaj
Sztaplarkę kartonów MIBOX S30

Skrzynki kartonowe, pudełka kartonowe mogą być układane w stosy przez sztaplarkę MIBOX S30
Back To Top